Apie mus

Istorija

Įmonės istorija

Įmonė įkurta 1992m. rugsėjo mėn. 11d. . Pirmasis pavadinimas buvo UAB „INIJA“, užsiėmėme didmenine ir mažmenine prekyba, įvairių paslaugų teikimu.

1996 metai įsigijome Barzdų kolūkio gamybinę bazę, pradėjome vystyti augalininkystę ir teikti agroserviso paslaugas. Įmonės pavadinimas buvo pakeistas į UAB „Barzdų agroservisas“.

Kryptingai dirbant didėjo dirbamos žemės plotai, atsinaujino technikos parkas, buvo pritaikytos naujausios žemės dirbimo technologijos, suformuota gerų, kvalifikuotų darbuotojų komanda.

Nuo 2008 metų pradėta prekyba žemės ūkio technika, teikiamos transporto paslaugos.

2012 metais pastatytas naujas šiaudų granulių gamybos cechas ir jame pagamintos šiaudų granulės šiuo metu tiekiamos į daugelį ES šalių.

Pastaraisiais metais stipriai išvystėme javų sėklininkystę. Bendradarbiaudami su UAB „Scandagra“, UAB „Kauno grūdai“, UAB „Agrolitpa“ auginame, valome ir prekybai paruošiame žieminių ir vasarinių kviečių, pupų sėklas, kurių bendras metinis kiekis viršija 1000t. 

Veiklos principai

Pastoviai sekame technines ir technologines naujoves, diegiame jas savo ūkyje ir skatiname tai daryti kitus, rengdami seminarus bei lauko dienas.

Esame šiuolaikiška, atvira naujovėms įmonė, visada laikomės duoto žodžio ir finansinių įsipareigojimų.